Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Çocuk tecavüz şaşkın gazlı içecekler tutmak için savaş kazanır

  • Listed: Kasım 11, 2018 5:30 pm

Escort İlan Açıklaması

38 yaşındaki çocuk tecavüzcü Clifford Lyons, İskoçya’nın devlet akıl hastanesinin abur cubur yasağı için planlarının insan haklarını ihlal edeceğini söyledi.
En az 50.000 sterline mal olan adli yardımlarda, Lucozade ve yüksek proteinli barlara erişiminin reddedilmesi durumunda fitness rejiminin zarar göreceğini savundu.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
Vergi mükellefleri, Edinburgh’daki oturum mahkemesinde yargısal denetimini, insanların yüzde 80’inin Birleşik Krallık ortalamasının yüzde 50’sine kıyasla, aşırı kilolu olduğu Carstairs, Lanarkshire’daki Eyalet Hastanesindeki tutuklular arasında obezite ile başa çıkma girişimi için finanse etti. . Hastane personeli, hastaları dışarıdan yiyecek ve içecek siparişi vermeyi durdurmak istedi.
Ancak Lyons, Lucozade enerji içeceklerini alamıyorsa, ağırlık kaldırma, futbol ve yerde yürüyüş rejiminin engelleneceğini söyledi.

    Ayrıca, çevrimiçi olarak yüksek proteinli barlar ve gıda takviyeleri sipariş etmeye devam edebilmesini talep etti. Geçen ay bir duruşmanın ardından, yargıç Lady Dorrian, hastaların en sevdikleri atıştırmalıkları dışarıdan sipariş etmeye devam edebileceklerine karar verdi. Ayrıca ziyaretçilerin alkol, cam şişe veya teneke kutu içermedikleri sürece yiyecek paketlerini getirmeye devam edebileceklerini belirtti.
Lady Dorrian, hastane personeli tarafından üretilen bir belgenin, hastaların çoğunluğunun değişikliklerin lehinde olduğunu iddia ettiğini, ancak bunun yanlış olduğunu belirtti. Orada yapılan küçük istişareden, hastaların plana “şiddetle karşı oldukları” sonucuna vardı. Lady Dorrian, Lyon’un lehine karar vermek için istişarenin yeterli olmadığını söyledi.

    Lyons, Drumchapel, Glasgow’daki evinin yakınındaki 10 yaşındaki bir kıza tecavüz ettikten sonra 1990 yılında Carstairs’e kabul edildi. 12 yaşında bir oğlan çocuğu cinsel saldırıya uğradığı sırada suçlu bulundu. Lyons çocuğu bir tarlaya soktu ve onu soymaya zorladı.
Kızları Diane’in 20 yıl önce Glasgow’da öldürüldüğü Mağdurlar Adaleti Margaret Watson, son kararla kızdırıldı.
Dedi ki: “Bir çocuğun hayatını mahvetti ve bu ona başka bir hakaret. Mahkemeler hiç bu kadar önemsiz ve ufak tefek meseleler için tasarlanmamıştı. ”
Scottish Tory topluluğu güvenlik sözcüsü Bill Aitken MSP şunları söyledi: “Bay Lyons, çikolatasını almalı ve şüphesiz yoldan bir kaç yıl sonra çektiği için çikolatası kan kolesterolünü arttırdı ve kalp hastalığına açık hale getirdi. ”

    İskoç İşçi Adalet Sözcüsü Richard Baker MSP, mahkumlar tarafından getirilen “anlamsız” vakaları durdurmanın yollarını aradığını söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.