Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Franklin Broadway’de rol almak istiyor

  • Listed: Kasım 6, 2018 11:35 pm

Escort İlan Açıklaması

Ruh’un Kraliçesi, geçtiğimiz birkaç ayını, aralık ayında (10) aralıklarla geçen 10 yıllık konserlerin iptal edilmesi için zorlayan bir gizemli hastalıktan kurtuldu.
69 yaşındaki, onu neyin çektiği hakkındaki detayları açıklamayı reddediyor, ancak o zamandan beri onun tam sağlığına kavuşmuş ve şimdi, ölmeden önce yapması gereken şeylerin bir ‘kepçe listesini’ derlemiş.
Franklin’in listesinin öne çıkan noktaları arasında Mısır’da bir tatil ve New York sahnesinde başrol oynayacak bir rol var.
People dergisine, “Her şey bitmeden önce Nil’e yelken açacağım. Piramitleri ve Sfenks’i görmek istiyorum … Ben Broadway’i yapmak istiyorum – benim şartlarımda.”
Şarkıcı ayrıca Kraliçe II. Elizabeth ile bir kraliyet angajmanı umuyor. O ekliyor: “İngiltere Kraliçesi ile çay içmeye hazır bir davetim var.”
Ancak Franklin, sağlık krizinin sona erdiğini garanti etti ve zaten sert bir diyet ve egzersiz rejimine başladıktan sonra daha ince rakamının faydalarını gördü.
Diyor ki, “Kendimi çok daha iyi hissediyorum. Kendimi harika hissediyorum … (Tasarımcılar Marc Jacobs ve Oscar de la Renta) benim için özel şeyler kesiyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.