Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Higgins son dörtte vuruldu

  • Listed: Kasım 7, 2018 6:30 am

Escort İlan Açıklaması

Üç kez eski şampiyonu olan Higgins, iki yarı final seansının birinci bölümünde 2000 ve 2003 yıllarında Sheffield’de kazanan Mark Williams’ı devralacak. Fakat 35 yaşındaki İskoçyalı, O’Sullivan öğleden sonra çeyrek final mücadelesini üstlenmeye çalıştığı zaman en kötü durumdan korkuyordu ve O’Sullivan’ın 13-10 başarısı için teşekkür etmek için çöküşünü kabul ettiğini itiraf etti.
O’Sullivan sık sık eksik olan karelere öncülük etti ve Higgins’in onları sıkıştırmasına izin verdi. “8-5 ‘te turnuvanın dışında olduğumu düşünmüştüm çünkü Ronnie en iyi ön koşucumuzdu. Bazen bazen unutabilirsin. Bu yüzden benim için şanslıydı çünkü normalde bir kaçını kaçırdı. Özledim, “dedi Higgins.
Turnuvanın kapanış aşamalarındaki maçların uzunluğu göz önüne alındığında, yarı finaller en iyisi 33 ve finalin en iyisi 35’tir. Higgins, devam etmesi için uzun bir yol olduğu konusunda ihtiyatlı.
“İnsanlar dediği gibi, şu an sadece yarı yoldasınız, bu yüzden Williams’ı oynamak çok zor bir oyun olacak. Yarı finallerde iki kez daha önce beni dövdü (1999 ve 2000’de) ve hepimizin yolunu oynamaya geri döndü. O oynayabileceğini biliyorum “dedi.
“Bu bir final gibi olacak ve ileriye bakacak bir şey.”
Beaten O’Sullivan şöyle dedi: “Bu düzeyde, ya da herhangi bir seviyede, hatta amatör düzeyde bile affedilemeyecek çok fazla temel hata yaptım.
“Burada oturamam ve kazanmayı hak ettiğimi söyleyemem çünkü yaptığımı sanmıyorum. Sanırım 10 kare elde etmek için iyi yaptım.”
Şimdilik ne olursa olsun, Williams, turnuvadan sonra dünya şampiyonu olacak ve 1998, 2007 ve 2009’da Higgins, Crucible şampiyonu oldu.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.