Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Smith, Aberdeen için en iyi altı finişi tahmin ediyor

  • Listed: Kasım 11, 2018 5:45 pm

Escort İlan Açıklaması

Norwich Şehrinden gelen tam geri çekilme, ilk kez 10 adam Dons’un Celtic’e çarpmasıyla çıkış yaptı, ancak yeni tarafının hala yolunda olduğuna inanmasını sağlayacak kadarını gördü.
Aberdeen, ilk altıdaki altı puandan oluşuyor ve Smith, Craig Brown tarafının mevsimi ülkenin en iyileri karşısında görmesini sağlamak için elinden gelen her şeyi yapmaya kararlı.
Eski Rangers yıldızı şunları söyledi: “İlk altı amacımız olmalı. Mümkün olduğunca yükseğe nişan almalısın. Şeylere bakmamızın yolu budur. Eski Firmayı her oynadığında ve bir şey aldığınızda bonus olur. Bizi çevreleyen oyunlar hakkında daha fazla. Sanırım beş tane ev oyunumuz var ve bunlardan çok puan almalıyız. ”
25 yaşındaki Celtic’e karşı erken bir şans elde etmekten mutluluk duyuyordu, ilk yarı ikame olarak gitti ve Andrew Considine’nin ikinci dakikasına 3-0 mağlubiyet attı.

    “Zorlayıcı ve gönderilmeye devam eden oyuncularla oldukça zordu,” diye itiraf etti Smith. “Gönderimin tüm oyunu değiştirdiğini düşünüyorum. Galiba mahvetti. Çok çaba sarfettiğimizi sandım ama 10 erkeğe indiğimde oyunun her zaman anlatacağım. ”
Savunucu aile nedenlerinden ötürü İskoçya’ya dönmek istedi ve şimdi onun arkasında Carrow Road’da ısrar eden sakatlık sorunlarını ısrar etmek istiyor. “Eğitim ve sıkı çalışıyorum ve burada olduğum için mutluyum. Sadece futbol oynamaya konsantre olmak istiyorum. Sezon öncesi ilk maçta ayak bileğim bağları yaptım. Geri döndüm ve yedi ya da sekiz oyun oynadım ve sonra başka şeyler yolun geri gelmesini istediğimi belirtti. Burada olmaktan çok mutluyum.

    “Başka bir yerde birkaç fırsatım vardı ama bir kez buraya gelmek istediğim şey bu istediğim şeydi. Yeni yönetim ekibi kuruldu ve bu önemliydi. İnsanlar bu ligi biraz çürütüyorlar ama herkes kadar kolay değil. Güneyde oynama şansım oldu, bu yüzden burada oynamak için gerçekten zor bir lig olabileceğini biliyorum. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.